UITLEG KALENDER

U kunt onderaan de kalender klikken op de door u gewenste data per categorie. U ziet dan alleen de data van de door u gekozen optie.

Januari,
2022
25. Januari 2022
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 January 2022 2 Sunday, 2 January 2022
3 Monday, 3 January 2022 4 Tuesday, 4 January 2022 5 Wednesday, 5 January 2022 6 Thursday, 6 January 2022 7 Friday, 7 January 2022 8 Saturday, 8 January 2022 9 Sunday, 9 January 2022
10 Monday, 10 January 2022 11 Tuesday, 11 January 2022 12 Wednesday, 12 January 2022 13 Thursday, 13 January 2022 14 Friday, 14 January 2022 15 Saturday, 15 January 2022 16 Sunday, 16 January 2022
17 Monday, 17 January 2022 18 Tuesday, 18 January 2022 19 Wednesday, 19 January 2022 20 Thursday, 20 January 2022 21 Friday, 21 January 2022 22 Saturday, 22 January 2022 23 Sunday, 23 January 2022
24 Monday, 24 January 2022 25 Tuesday, 25 January 2022 26 Wednesday, 26 January 2022 27 Thursday, 27 January 2022 28 Friday, 28 January 2022 29 Saturday, 29 January 2022 30 Sunday, 30 January 2022
31 Monday, 31 January 2022 1 2 3 4 5 6

Wegens privé omstandigheden zijn wij op deze Open Dag Gesloten.

Graag zien wij u op de dagen dat wij wel open zijn.

Hartelijk Dank voor uw Begrip.

Op deze dag zijn de ruimtes verhuurd aan derde.

 

Toon evenementen van alle categorieën


  • Bovenstraat 8 / 4741 AV Hoeven
  • 06-508 24 840
  • info@centrum-nautilus.nl
  • Kvk 71667679
  • BTW nr NL001511494B04

WIJ ZIJN AANGESLOTEN BIJ

logo garant STO-reisgarantie
LOGO VVKR

Vereniging Van
Kleinschalige
Reisorganisaties

keyboard_arrow_up